קשת פיננסים – החזון שלנו

קשת פיננסים פועלת בתחום הפיננסי/פנסיוני משנת 1979 .
חרטנו על דגלנו יצירת קשר אישי עם לקוחותינו ושמירה עליו לאורך שנים.
תפיסת העולם ההוליסטית שעל פיה אנו פועלים מנחה אותנו לבדיקה של מצבם הכולל של לקוחותינו במתודה של תכנון פיננסי בינלאומי C.F.P המאפשר שיקוף תמונת מצבם הכלכלי / ביטוחי ומתן תמונה מלאה של ההתחייבויות והנכסים שלהם .

החל משנת 2010 "קשת פיננסים וניהול פרישה " מתמקדת בתחום תכנון הפרישה כאחד מהחברות הראשונות בתחום טיפלה באלפי פורשים בצומת הפרישה תוך תכנון ישום של תהלכי הפרישה כולל ליווי מתמשך .

מטרתנו לאפשר ללקוחותינו תמונת מצב בהירה של הצפוי להם בכל נקודת זמן בתהליך המורכב והרגיש שמעביר אותם מעולם העבודה לחיים כגמלאים

רון קשת- מנכ"ל

רון קשת, יליד 1957 נשוי + 3. סבא ל-6 נכדים.

עוסק התחום הפנסיוני מאז שנת 1979 שימש כמנהל רכישה במספר חברות וסוכנויות ביטוח. בין השנים 1988 -1994 עסק בתחום הפנסיוני בארה"ב כברוקר. הוסמך כבוגר המחזור הראשון של קורס התכנון הפיננסי  ע"י האיגוד הבינלאומי לתואר (CFP) שימש משך 5 שנים  כיו"ר הועדה המקצועית של לשכת המתכננים הפיננסיים בישראל  ואחראי על לימודי ההמשך.  מרצה מן המניין במכללות ובלשכת סוכני הביטוח בעיקר בתחום הגיל השלישי והפרישה.

  • בשנת 2014 נבחר על ידי לשכת סוכני הביטוח –עיתון עדיף ואוניברסיטת ת"א כסוכן הביטוח של השנה.

  • בשנת 2015  נבחר ע"י איגוד המתכננים הפיננסיים בישראל וע"י עיתון עדיף כמתכנן הפיננסי של השנה לשנת 2015.

  • ב 2015 הוקם  מרכז הפרישה של לשכת סוכני הביטוח שמאפשר לסוכני הביטוח בישראל להפנות את לקוחותיהם לקבלת ייעוץ פרישה אצל רון קשת.

בשנים האחרונות מרצה בפני אלפי פורשים בקורסים של הכנה לפרישה בגופים ציבוריים כמו עיריות ( חולון , כפר סבא, הוד השרון ועוד ) חברות פרטיות : קוקה קולה , אוסם, שטראוס , מנועי בית שמש ועוד .

מפרסם מאמרים ומעל 5 שנים את הבלוג השבועי המצולם שמגיע לעשרות אלפי צופים " פרישת השבוע".

נחשב מהמומחים המובילים בתחום הטיפול בלקוחות בגיל השלישי והטיפול בפרישה.